Droga do LP 6

ZAPRASZAMY NA NIEODPŁATNY CYKL SZKOLENIOWY (online na żywo) DLA ZAMAWIAJĄCYCH:

Technologia budowy oraz remontu dróg z zastosowaniem procesu stabilizacji wykorzystującego ziarniste dodatki hydrofobowe. Praktyczna wiedza dla każdego uczestnika procesu inwestycyjnego.

Część 1. KIEDY NALEŻY ROZWAŻAĆ ZASTOSOWANIE STABILIZACJI HYDROFOBOWEJ, A W KTÓRYCH PRZYPADKACH NIE JEST ONA WSKAZANA? (60 min)
Część 2. STABILIZACJA HYDROFOBOWA W PRAKTYCE- WYKONANIE WARSTWY STABILIZACJI HYDROFOBOWEJ, BŁĘDY I PROBLEMY NA BUDOWIE. ANALIZA PRZYPADKU. (60 min)
Część 3. DODATEK HYDROFOBOWY W LABORATORIUM, CZYLI O PRODUKCIE, WYMAGANIACH I PROCEDURACH KONTROLI JAKOŚCI STABILIZACJI ZIARNISTYM DODATKIEM HYDROFOBOWYM TRWALE ZWIĘKSZAJĄCYM ODPORNOŚĆ NA ABSORPCJĘ KAPILARNĄ WODY. (60 min)

Strzałka w kółku navy

Technologie stosowane w drogownictwie stale się rozwijają. W jednym z kierunków rozwojowych, już od dawna przewidywanym przez ekspertów, poszukiwane są coraz lepsze rozwiązania umiejętnego i bezpiecznego dla środowiska przetwarzania odpadów powstających w trakcie budowy, przebudowy czy też remontów dróg, celem ponownego zastosowania ich w konstrukcjach nawierzchni.

W dużym stopniu zmiany te wynikają ze zmieniających się wymagań związanych z ochroną środkowiska, w których coraz bardziej rygorystyczne stają się obowiązki związane z koniecznością przechodzenia gospodarek na tzw. obieg zamknięty, czy też dotyczące utylizacji odpadów. 

Z powyższych powodów dużego znaczenia nabiera wiedza na temat nowoczesnych rozwiązań, w szczególności zważywszy na fakt, że często to właśnie one potrafią skutecznie rozwiązać na budowach problemy związane z koniecznością sprostania zmieniającym się regulacjom, czy też "ratują" przeciążone budżety inwestycji. Jednym z takich rozwiązań przeznaczonych dla drogownictwa jest stabilizacja ziarnistym dodatkiem hydrofobowym (pozycja SEKOCENBUD D-04.12.01.00.). Technologia opracowana w Szwajcarii, rozwijająca się z powodzeniem na świecie od lat 70-tych, a w Polsce od ponad 10 lat coraz chętniej stosowana przez Zamawiających, Projektantów i Wykonawców. 


Jeśli:

  • poszukujesz tańszych niż katalogowe rozwiązań w konstrukcji nawierzchni i jednocześnie zależy Ci na utrzymaniu jej jakości (trwałości zmęczeniowej)
  • chcesz zminimalizować ilość robót ziemnych
  • ważne jest dla Ciebie skrócenie czasu realizacji inwestycji
  • zależy Ci, aby zmniejszyć udział ciężkiego transportu obecnego podczas budowy drogi, niszczącego okoliczne drogi,
  • nie jest obojętna dla Ciebie ochrona środowiska naturalnego oraz masz świadomość obowiązywania coraz bardziej rygorystycznych regulacji w tym zakresie

Ten cykl szkoleniowy jest dla Ciebie!

CO MÓWIĄ O NASZYCH WYKŁADACH DOTYCZCZASOWI UCZESTNICY

"Pierwszy raz spotkałem się z tym, że z założenia handlowa prezentacja może nie tylko wejść na tak wysoki merytorycznie poziom, ale jeszcze dodatkowo wywołać tak ciekawe dyskusje na temat aktualnych problemów, możliwości i wyzwań polskiego drogownictwa"

mgr inż. Bogdan Bogdański
GDDKiA O/ Poznań
Dyrektor Wydziału Technologii i Jakości Budowy Dróg

 Seminarium warsztatowe firmy NASCON w ramach
Dni Technologicznych GDDKiA
Poznań, luty 2019r.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ W CYKLU SZKOLENIOWYM?

Red box containing a checkmark

PRZEKONASZ SIĘ,

że dzięki stabilizacji hydrofobowej zmniejszysz koszty swojej konstrukcji nawet o 35% utrzymując równocześnie jej jakość (trwałość zmęczeniową) na poziomie wymaganym przez obowiązującą kategorię ruchu, ograniczysz roboty ziemne do minimum i przyśpieszysz proces budowy

Red box containing a checkmark

DOWIESZ SIĘ,

jakie wymagania muszą być spełnione, żeby stabilizacja hydrofobowa przyniosła oczekiwany efekt

Red box containing a checkmark

POSIĄDZIESZ WIEDZĘ I UMIEJĘTNOŚCI, 

jak skorzystać ze stabilizacji ziarnistym dodatkiem hydrofobowym w swojej inwestycji

Przekonaj się sam i ....zapisz się już dziś! Z naszą wiedzą i doświadczeniem, a Twoim TAK dla stabilizacji hydrofobowej na pewno poprawisz parametry SWOJEJ INWESTYCJI. 
Strzałka w kółku navy